ISPARTA AKSU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Şehit Yaşar KocabaşOrtaokulu´nun Kurucu Ortaklığını Yaptığı "Digiventurer Teens" Projesi eTwinning Yıllık Konferansında

eTwinning Avrupa Merkezi Destek Servisi Tarafından Düzenlenen Konferansa YEĞİTEK Genel Müdürü Bilal TIRNAKÇI, Daire Başkanları, eTwinning Türkiye UDS Yetkilileri, Farklı İllerden Öğretmenler ve 5 İlin eTwinning Koordinatörleri Katıldı.
İlçemiz Şehit Yaşar KocabaşOrtaokulu´nun Kurucu Ortaklığını Yaptığı "Digiventurer Teens" Projesi eTwinning Yıllık Konferansında

İlçemiz Şehit Yaşar Kocabaş Ortaokulu İngilizce öğretmenlerinden ve aynı zamanda eTwinning İl koordinatörü olarak da çalışan Fatih TOY bu yıl 26-28 Ekim tarihlerinde Malta´da düzenlenen Avrupa eTwinning ödüllerinin ödüllerinin de sahiplerini bulduğu eTwinning Yıllık Konferansına eTwinning Türkiye Ulusal Destek Servisi´nin davetlisi olarak 27 kişilik Türkiye katılımcı grubunda yer alarak ilimizi de temsil etmiştir. Ayrıca eTwinning Ulusal Konferansı´nda okulun 7/A sınıfı öğrencileriyle yürütülen ve Türkiye&Yunanistan Kurucu Ortaklığında ve 8 ülkeden ortakların bulunduğu uluslararası bir eTwinning Projesi olan ve 12-15 yaş arası gençlerin dijital maceralarını konu alan "Digiventurer Teens" adlı projemizin sunumu projenin kurucu ortaklarından olan Fatih TOY tarafından yapılmıştır.

05-11-201705-11-201705-11-201705-11-2017

Tepe Mahallesi Hükümet Konağı Aksu/ ISPRTA - 0246 3412080

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.